GASTRO-KRIS

Firma GASTRO-KRIS zaprasza do korzystania z usług. Posiadamy doświadczenie od 2002 roku, od 2011 roku firma jest zakładem prywatnym. Posiłki przygotowywane są w kuchni Gimnazjum w Suchym Lesie.

RODO - informacje

Administratorem danych osobowych jest firma GASTRO-KRIS z siedzibą przy ul. Poziomkowej 11, 62-002 Suchy Las
W kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować z właścicielem firmy GASTRO-KRIS osobiście w siedzibie firmy, telefonicznie lub pod adresem mailowym.
Dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego wykonania usług, to :
imię i nazwisko dziecka, klasa oraz szkoła, do której dziecko uczęszcza.
Dane te przekazywane są w formie list pracownikom placówek (nauczyciele, pracownicy stołówek), do których firma GASTRO-KRIS dostarcza posiłki. Dane te przekazywane są cyklicznie co miesiąc lub z inną niezbędną częstotliwością przez cały okres, w którym dziecko korzysta z posiłków.
Firma GASTRO-KRIS nie zbiera i nie przetwarza żadnych innych danych, chyba że są one niezbędne w celach np. rachunkowych (wystawienie faktury). W przypadku wystawienia faktury dane znajdujace się na tym dokumencie przekazane są podmiotowi zajmującemu się obsługą rachunkową firmy, a okres ich przechowywania wynika z odrębnych przepisów.
Dane kontaktowe Rodziców dzieci korzystających z posiłków takie jak nr telefonu i/lub adres mailowy można przekazać firmie GASTRO-KRIS dobrowolnie - przekazanie tych danych w istotny sposób ułatwia współpracę na linii firma-Rodzic.
Dane kontaktowe Rodziców mogą być na życzenie w każdej chwili usunięte lub zmienione
Firma GASTRO-KRIS nie przekazuje żadnych danych osobowych innym podmiotom.

 

Zadzwoń do nas! 664-927-751